Furminator

merhabalar orijinal furminator tarak kullanan var midir, varsa hangi siteden aldiginizi benimle paylasir misiniz? cogu replika urunleri orijinal diye koyduklari icin guvenemiyorum. tesekkurler

8 CEVAP

diablerose

kullanmiyorum ancak alacak olsam bu siteden alirdim. gayet guvenilir.

Ahmetemind

Bilerek replika aldım ben. Baya işimi görüyor. Yine de orijinalini almak isteyebilirsiniz fakat Türkiye'de furminatörün tamamen orjinalini bulmanız biraz zor.
Furminatörün model sayısı aslında çok fazla değil ancak replika model sayısı oldukça fazla. Bu yüzden ilk olarak furminator.com adresine girin. Burada orjinal modeller yer almakta. Buradan ürünlere bakıp Türkiye'de satılan alternatiflerin resimlerini karşılaştırın. En çok benzeyeni satın alın.
En ucuz modeli 25 dolar yani 180 TL civarı. Bu yüzden 180 tl altında bir ürün görürseniz direk es geçin, muhtemelen replikadır.

p e t z z s o p ve p e t b u r a d a :)

Haftada bir iki defa kullanımı aşmadığınız sürece sıkıntı yaşamazsınız :)

çok teşekkür ederim hepinize. herhangi bir zararı olmuyor değil mi? gönül rahatlığıyla kullanabilir miyim?:)

teşekkürler sağlıklı günler:)

Ahmetemind

Herhangi bir zararı olmuyor. Sadece kedinizin karın bölgesini taramınızı tavsiye etmem. Hem kediniz hoşlanmayacaktır hem de çok sert taramanız durumunda kedinizin meme uçlarına zarar verebilirsiniz.
Ben hafta 2-3 kez tarıyorum, çok yardımcı oluyor

tyguler

Kolay.mama dan kudi ekstra büyük furminator+tarak. Normal tarak ile furminator tek fırçada. Ben memnunum ama kedim taranmayı sevmiyor :/