Kedim Ara Sıra Derin Nefes Alıp Veriyor

2,5 yaşında kısırlaştırılmış erkek bir kedim var. Birkaç aydır derin bir şekilde nefes alıp verdiğini görüyorum ama tekrarlamıyor bir kereliğine mahsus oluyor. İlk başlarda oyun oynarken kilosundan dolayı normal olduğunu düşündüm (5,5 kilo) fakat bugün uyurken veya otururken de aynı şeyi fark ettim. Bilgilendirirseniz çok sevinirim

3 CEVAP

cerenruya

Ay benimki de yapıyor sanki bu hayatın bütün yükü onun omzunda gibi ic cekiyor :D

mihriii

ben normal diye biliyorum benimkinde de oluyor iç çekiyormuş gibi

Nazliig

Ahahaaha evet evet :D benimkilerde öyle, özellikle uykuluyken iç çekiyorlar hep :) "off be bir uyutmadın" der gibi😅 normal bir durum ama endişelenmeyin yani.