Merhaba Mama Arıyorum

theFluXaBle

Merhaba kedim için sabit bir mamada kalmak istiyorum.Arada aroma değiştirirek.Felicia,prochoice,BonaCibo,mystic mamaları buldum.Hangş yavru kedi maması alayım.Mystic %50 et içermiyormuş bu iyi bi oran mı?Sokaktaki hamile kedim için arıyorum.Başka öneriniz varmı 15 kilosu 220 tl civarı

1 CEVAP

tyguler

Ben kendi kedime felicia veriyorum. Mystick farklı bir sistem kullanıyomuş eti mamaya koyarken ve bunu uygulayan başka bir marka görmedim. Pek güvenilir gelmedi. Bonacibo kristalleşme yapıyor diyenler falan var. Prochoice ile felicianın içerikleri neredeyse ayni ama prochoice hic önerilmiyor. Ben de 4ü aradından felicia seçtim. Şu Anlık bir sıkıntı olmadı hafif ishal dısında ileriki zamanları bilemiyorum