Biri Asılı Biri Aşısız

Merhaba arkadaşlar benim kedim 8 aylık aşılarinin hepsini yaptırdım şuan sadece 2 ayda bir 3 ayda bir yaptırılan rutin aşıları oluyor ama abim şehir dışında öğrenci ve onunda benim kızımla aynı ay olan bu dışı kedisi var ama o parazit aşısından başka hiç bir aşı yaptırmamış ve yazın onuda kendisiyle beraber eve getirmek istediğini söylüyor benim kızimda sık hasta olan bi cimcime vitamin felan kullanıp atlattık bazı şeyleri acaba çok büyük sorunlar yol açar mı bu Sivas'ta güzel bir yer olmadığı için artık İstanbul'a geldiğinde yaptırmayı planlıyor bana bu konu hakkında fikir verirmisiniz

4 CEVAP

canakavi

kedine aşılarını yaptırmanın amacı bu zaten birsey olmaz merak etme, o aşıları bulaşabilecek hastalıklar bulaşmasın diye yaptırıyorsun kedine.

Yinede bulaşma riskinden korkuyorum tuvalet meseleleri felan

canakavi

Senin kedinin aşıları düzenliyse ve abinin kedisi ev içinde sağlıklı bakılıyorsa problem olacagını düşünmezdim ben asıl düşünecegin sey nasıl anlaşabilirler olmalı :)

Onu zaten düşünüyorum ama bu daha riskli bişey olduğu için sordum teşekkür ederim cevapladığınız için