Bonacibo Hindistanda

theFluXaBle

BonaCibo kitten mama hindistan pet satış sitesinde kilosu 40 tlye satılıyor.Bizdede nd mama bu fiyatta.Kedime uzun vadrli BonaCibo alabilir miyim?Vitamin eklemeleri iyi ve tüm standartlara uyuyor

4 CEVAP

diablerose

nd nin kilosu nerede 40 tl. cok uygunmus

patilisokak

Bende merak edip baktım evine mamada var

https://www.*********.com/nd-ancestral-grain-dusuk-tahilli-kuzu-etii-ve-yaban-mersinli-yetiskin-kedi-mamasi-10-kg?gclid=Cj0KCQiAj9iBBhCJARIsAE9qRtDkDoa3DtHkMiPoG3ZHXKhZ6HRnVldMmewHONHpay5x73fF2Q5WhvoaAuW8EALw_wcB

Salihaylmz

Nd ile aynı fiyatta ise nd kullanmaya devam etmeniz daha mantıklı bence. Bonacibo kullanmadım ama insanlar daha çok sokaktakiler için alınan bir mama

melist35

bonacibonun içindeki tuz oranı yüksek, çok iyi yorumlar duymadım o marka hakkında. nd ile kıyaslanamaz asla