Kedim Halsiz

Kedim dün 3 tane aşı oldu ilk gün bişe yoktu bugün halsiz yemek yemiyor bide bişe dicem kedim sürekli tavuk kemiği yiyor kıtır kıtır yiyor bişe olurmu

2 CEVAP

Nazliig

Balık kılçığı, tavuk kemiği tarzı şeyler kesinlikle vermeyin. Allah korusun, kedinizin boğazına takılabilir. Kediniz yavru mu? İlk aşıları 2 gün arayla yapılır. Yoksa hepsini beraber mi yaptılar? Böyle bilinçsiz veterinerler var ve bu bir canın sağlığı için çok önemli. Acilen başka bir veterinere gidin. Veterinerinizi değiştirin. Şu an tamamen uyuyor mu, yoksa enerjik mi? Aşıdan sonra halsizlik normal ama hepsi beraber çok ağır gelir.

Nazliig

3 tane aşının bir arada yapılması uygun değil, ağır gelir. Patilerine bakın, eğer çok sıcaksa ateşi olabilir. Şu an hareketsiz bir şekilde uyuyor mu? Yani bugün hep mi halsizdi? Dokunun biraz, size hiç tepki vermezse durumu kötü olabilir. Götürebilirsiniz veterinere götürün veya arayın evinize gelebilir belki.