Kedimin Burnunda Siyahlık Var

tiyaaydin

kedimin burnunda siyahlık sebebi ne olabilir?

5 CEVAP

Kediler bazen dudaklar, burun ve kulaklar üzerinde koyu lekeler gibi görünebilir, çillere benzerler ve kural olarak zararlı değildirler. Aniden ortaya çıkıyorlar ve aniden yok oluyorlar.🐾

Benim kedimde de hep oluyor ve temizliyorum geçen veterinerimize sordum ve bazı kedilerde olabildiğini fakat zararlı ve endişelenecek bir şey olmadığını söyledi 😊

mervedoganay

Oğlumun burnunda da çıkmıştı. Veterinere de sormuştuk. Bir sorun olmadığını, bazen burunda siyah lekeler görüldüğünü söyleyip takipte olun dedi. Şimdi baya azaldı.

Nazliig

Sık sık temizleyin o bölgeyi. Arada olabiliyor böyle şeyler, endişelenmenize gerek yok :)

Ahmetemind

Bildiğim kadarıyla mukus birikintisiyle olan bir şey. Kendi kendine geçecektir muhtemelen