Lutfen Cevaplayın

Zehranazz

Kedim sizce proplanımi royal canini mi daha çok sever

6 CEVAP

Oqrenerde06

ikisini de sever ama zararlı tavsıye etmem içeriğinde bol mısır karbonhıdrat var.

Ben n&d kullanıyorum diğer mamalar zararlı çok araştırdım nd nin çeşitlerini dönüşümlü kullanıyoruz evet pahalı ama nasıl kendimiz için en iyi besinleri seçiyoruz onlar için de öyle olmalı

tyguler

Royal canin bilmiyorum ama benim kedim proplana bayılıyordu. Ama içerik olarak ikisi de pek iyi deģil.
Proplan cok kilo yaptırıyor bu arada yani kediye kilo aldırmak için kullanılabilir belki ama normal kiloda kedilere bence gerekli değil piyasada daha uygun fiyatlı daha iyi mamalar var.

NSukun

RC i dâha çok seviyorlar genelde ama proplan daha iyi çocuklar çikolatayı seviyor diye sürekli çikolata vermiyouz sonucta

Siyammm

İkiside hayvan deneyi yapan kötü mamalar. Rc o fiyata çöp zaten. Proplan avrupada market maması

Siyammm

İkiside hayvan deneyi yapan kötü mamalar. Rc o fiyata çöp zaten. Proplan avrupada market maması