Kedim Yeni Doğum Yaptı Kanaması Var

Arkadaşlar kedim pazartesi günü doğum yaptı bu gece az az koyu kırmızı kanaması başladı genel durumu iyi yiyor içiyor geziyor bebekleriyle ilgileniyor halsizlipi ve ateşi yok iştahı çok açık veterinerimizi aradım yarın ultrasonla bakacak ama çok endişeliyim uyuyamıyorum bir de kum kabına girdiğini görmüyorum bir kere ben götürdüm girdi idrarını yaptı o kadar bu normal mi emziren kediler az mı dışkılar ama çok fazla yiyor içiyor karnında da şişlik yok anlam veremedim internette araştırdım bilgiye ulaşamadım yarın doktora soracağım ama endişe den uyuyamıyorum bilgisi olan arkadaşlar yardımcı olabilir mi

2 CEVAP

Hcrnrr

Benim kedimde yeni doğum yaptı ben henüz öyle birşeye rastlamadım. Evet akintisi var ama saydam bir akinti normal yani. Arastirdigim kadariyla dogumdan sonra istah azaliyormus bir sure sonra asiri artiyormus. Umarim rahminde plasenta kalmamıştır. İnsAllah iyi olur . Bol bol su içirmeye çalışın temiz ve ılık su verin .

teşekkür ederim cevabınız için veterinerimiz normal ilk 10 gün az az olabilir kanama lohusa gibi düşün dedi ultrason temiz çıktı