Fip Tehşisi Nasıl Konuluyor

asrayildrm

hemogram testinde fip şüphesi varsa çıkar mı? bazı belirtileri kedimde gözlemledim az once gördügüm bir soruda da çok korktum yakın zamanda hemogram testi yapilacak orda cıkar mı inşallah yanlış şüphelenmişimdir

4 CEVAP

eceyilmaez

Fip in net bir teşhis etme yöntemi yok. Kan degelerine bakarak yorumlaniyor gs tedavisine baslatacaksaniz birkaç gün kullanıyorsunuz ise yararsa devam ediyorsunuz ve fip olduğunu anlamış oluyorsunuz aşı ise yaradığı için. Bu kuru fip için. Eğer ıslak fipse karnındaki sıvının birazı çekiliyor o sıvı inceleniyor ordan anlaşıliyor (karındaki sıvının tamamı çekilirse şoka girer veterinerlerin çoğu fiple ilgili çok bilgili değil eğer kediniz fip çıkarsa facebook fip warriors grubuna girin en doğru bilgi orda). Şimdiden endişelenmeyin fiple karıştırılan yanlış teşhis olarak fip konulan biecok kedi oluyor. Hangi semptomlari gözlemlediniz bilmiyorum ama kan sonucunu fotoğrafını facebook fip warriors grubuna atin yardımcı olacaklardır. Umarım fip değildir. Iyilesen kediler var fakat masraflı bir tedavi. Geçmiş olsun.

https://m.facebook.com/groups/2576390552594385/permalink/2701404083426364/

https://www.facebook.com/groups/2576390552594385/permalink/2721829804717125/

eceyilmaez

Bağışıklık güçlendiriciler kullanmayin sakin fip şüphesi varsa. Fip te bağışıklık baskılayıcı bir tedavi kullaniliyor.

asrayildrm

şuan bağısıklığını güçlendirmek icin bir seyler kullaniyorum cünkü kısırlaştırılacakti böyle bir süpe yoktu cünkü pzt ye randevu aldim yarın mı gitmeliyim??

yokistead

Pazartesiye kadar ölür ölür dirilirsiniz yarın gidin.