Bakar Mısınız?

eylullll09

Kargomuz biraz geç kaldı. Yarın gelecek ancak mamamız bitti. Elimde yaş mama var. Tabağına direkt koyarsam hepsini ver bu yüzden öğün öğün vermeyi düşünüyorum. Kaç öğün ve ne kadar miktarda vermeliyim? Ekstra neler verebilirim? Son olarakta yaş mamaya alışıp kuru mama yememezlik yapmaz değil mi?

3 CEVAP

BanuYuzgec

Kaç gr vermeniz gerektiği kutunun üzerinde yazar. Ben tek öğünde 85 gr lık paketi veriyorum kedime. Haftada 3 kez veriyorum ve kuru mama yememezlik yapmıyor. İçeriği güzel bir yaş mama sandığınız kadar zararlı değil aksine mutlaka kuru mamanın yanında yaş mama da verilmeli bence.

tyguler

Ben yaş mama verdigim günler sabah kuru öğlen yaş aksam kuru mama veriyorum. Öğlen de 2-3 yemek kasigi falan koyuyorum

eylullll09

Normalde de yaş mama veriyorum zaten. Ancak kuru mamamız bitti ve kargo yarın gelecek. Bu yüzden bu günü yaş mama ile idare etmek gerek.