Uyuz Mudur

zeysf

kedimin kulağını iki farklı veteriner hekim gördü birisi çok kirlenmiş birisi de uyuz başlayamak üzere demişti fotoğraflarını ekliyorum acaba uyuz mudur mantar olma ihtimali var mı nasıl önüne geçilir 1 hafta gentavet-g kullandık ama etkili olmadı 1 gündür de oridermyl kullanıyoruz

4 CEVAP

ezgcn

Uyuz gibi gözüküyor çok artmadan düzenli olarak pamukla kulağımı temizleyin

ezginiko

Kulak uyuzu tedavisi gördük bizde ve bizim ki baya sürdü. 1 ay oridermly kullandık. Bir azalma olmadı. Kulak temizleme losyonuyla kulak çubuğu yardımıyla iki kulağını da her gün temizleyip sonra damla damlattık. Şuan baya toparladı.

pongul

%3 asit borik solüsyon hazırlatın eczanede. Onunla kulak içini silin, enjektörle 1cc kulagın içine sıkıp silerek.

Pufininelifi

Bizde de uyuz vardı. Uyuz için 1 hafta arayla 3 kez iğne vuruldu. Uyuz geçti ama kirler hala vardı. 2 güne 1 kulaklarını temizlememe rağmen kirler geçmemişti. Oridermyl krem kullanıyoruz şu an 5. gündeyiz. Herhangi bir kir gözükmüyor.