Kedim Bunu Neden Yapıyordur Sizce?

pisicikimm

3,5 aylık yavru kedim oturma odasının kapısının önünde miyavlayıp koridora çıkmak istiyor. Kapıyı açtığımda koridora gidip orda da miyavlamaya devam ediyor. Bunu neden yapıyor olabilir?

1 CEVAP

Ketonmanya

Maması ve suyu taze değilse ya da tuvaleti yeterince temiz değilse size bunu anlatmak istiyor olabilir. Bunun yanında kediler genel olarak kapalı kapılara karşı tepkili oluyorlar, hiçbir sorunu olmasa bile sırf kapının kapalı oluşuna bile gıcık oluyor olabilir. :)

Patili günler dilerim.