Advance Mamadan Memnun Musunuz?

sevvalarik44

7 aylık scottish fold erkek kısırlaştırılmış kedime hangi mamayı almalıyım?

6 CEVAP

yokistead

Ben bu veterinerlerin proplan hills royal dışında öneride bulunduklarını ne zamam duycam acaba :) herhalde ölürüm o zamana kadar

Kebikec

Yine proplan hillse şükredelim @yokistead. hiç duymadığın kendi sattıkları ne idüğü belirsiz mamaları dayatanlar da var

Siyammm

@yokistead öyle demeyin kuzenime whiskas önermiş veteriner ikna edemedim 2 yıldır fln kullanıyolar
@ketonmanya mama komusunda vete güvenmemenizi tavsiye ederim

Ketonmanya

Merhabalar.

Veteriner hekimimizden edindiğimiz bilgilere göre önerim Hill's young adult kısırlaştırılmış kedi maması ve Proplan kısırlaştırılmış kedi maması.

Patili günler dilerim.

Bsrsr

Royal canın,hils,proplan hepsi yurtdışında market maması ve içerikleri iyi değil. Mama konusunda Vet çok dinlemeyin ne satıyorsa onu öneriyorlar maalesef. İçerik olarak Türkiye’deki en iyi mamalar. N&D, naturea, taste of wield, true instinct

pongul

Tahılsız olarak fitmin kısırlaştırılmış kedi maması tavsiye ederim, benzer bir bütçe ayırabiliyorsanız.