Kuru Fip Belirtileri

asrayildrm

kedim ciddi derecede kilo verdi inte baktigimda tüm kaynkalarda bu belirti çıkıyor içime kurt düştü halsizlik ateş vs yok ama bu olabilir mi çok korkuyorum başka ne belirtileri var bilen var mı net bi sekilde şu olmalı gibi çünkü uyuyamadım gece stresten zaten bir soruda gördüm ve çok üzüldüm o yüzden rüyamda bile bunu görüyorum resmen veterinere gitmeye korkuyorum normalde bugün kardesim ameliyat olacağı için pztye randevu aldim ama ertelemeyip yarın mı gitsem bu arada kızgınlıkta kedim ben kilo vermesini ona bağlamıştım çünkü zaten kilolu bi kedi değildi. Sadece bundan bu şüpheye kapilabilir miyiz?

3 CEVAP

yokistead

sitemizde topaç gibi olan erkek kedilerin hepsi şuan afrikalıya dönmüş kızgınlıkta normal kilo vermesi. Evham yapma bence. Okuduklarımızda bizi etkiliyor onda haklısın. Yarın gitmeni tavsiye ederim anladığım kadarıyla pazartesine kadar baya stres yapar yıpranırsın. Bu da kediye yansır. Kardesine de geçmiş olsun

asrayildrm

teşekkür ederim gerçekten çok stresli biriisyim zaten

asrayildrm

— bilen var mı sadece kilo verme belirti olabilir mi ?? yarın gideceğim veterinere ama rahat edemiyorum