Bonacibo

theFluXaBle

BonaCibo mamayı kullanan var mı?Ne zamandır kullanıyorsunuz?Memnun musunuz?

5 CEVAP

Siyammm

Bonacibo kullanan birçok kişi başlarda sıkıntı yaşamasa da sonradan böbrek yetmezliği gibi sorunlar yaşıyorlarmış. İçinde et yok protein var. Pek iyi bir mama olduğu söylenemez. Uygun fiyatli içeriği iyi mystic tavsiye ederim. 4-5 aydır kullanıyoruz memnunuz

theFluXaBle

Ya bende uzun vadeli mama arıyorum.Çok mama değiştiriyorum bu ara.MyStic kitten alıcam ama hamile kedime gerekli besini sağlar mı bilmiyorum.Çoğu kişi ishal sorunu var demiş ama bilemiyorum.Hamile olduğu için besleyici bir mamada almak istiyorum

theFluXaBle

Kedimde son zamanlarda zayıfladı gibi.Mystic gerekli besini sağlamaz diye korkuyorum.Bonacibo uzum vadede kötüyse mystic veya felicia deneyeceğim artık :/

tyguler

Ben 1 haftadır felicia kullanıyorum şu anlık bir sıkinti olmadı. Yanına vitamin de verirseniz biraz bence iyi. Deneyebilirsiniz 1 kglik alıp

Siyammm

Ben 5 aydır kullanıyorum aşamasız geçiş yaptım hiç sorun olmadı. Geçici sahiplendiğim kedidede aşamasız geçiş yapmıştım ondada problem olmadı. Kedinin bünyesine göre değişiyor. İçerik olarak mystic çok daha iyi. Bu fiyatlarda bulabileceğiniz en iyi mama. Sokak kedilerinede veriyorum onlarda seviyor henüz burun kıvıran olmadı :))