İçeriği Nasıl ?

Cansupakize

Arkadaslar içeriği nasıldır ?

8 CEVAP

Cansupakize

Hayır golosi degil exclusion

Markanın resmi sitesine baktığımda sadece hipoalerjenik ve intestinal olmak üzere iki çeşit yaş mama görebildim. Her ikisi de %90 ve üstünde et içeriğine sahipti. Yağ oranı olması gerekenden düşük ve lif oranı da olması gerekenden yüksekti dolayısıyla sürekli olarak tercih edilecekler arasında olmamalı ama içerisine gereksiz şeyler konulmamış, içeriği gayet temiz o nedenle hakkını yiyemem :) Sizinki hangisi bilemiyorum:/ Çeviri hatası bile olsa bu kadar da olamaz diye düşünüyorum.

Siyammm

%2 odun maddeleri??

theFluXaBle

Evet odun maddeleri ne demek oluyor?hangi mama bu

Cansupakize

Exclusion diye marka arkadasıma kupon gelmiş bana sordu gruptan sorarmısın diye benim pek içime sinmedi ama sormak istedim

yokistead

Doğal bir enerji kaynağı olarak odun koymuş adamlar herşeyi de sorgulamayın canım :)) Golosi mi mama?

starthebudgie

Bu odun olayını veteriner yada bilen birine sormak gerek.

tyguler

Evet indirim kuponu bana da geldi exlusion mama. Trend.yol da uçerigini bulamamıstim ben de icerigini ariyordum.
Odun falan bilemedim. Ve hiç duymadım yani uzun süreli kullanımda ne olur falan bilemediğim için almadim. Sokaktaki hayvanlara verilebilir tabi ama ben kendi kedime vermek istemiyorum. Daha bilindik mamaları kullanmakta fayda var bence