Anne Ve Yavrular İçin ?

canakavi

Hem yavrulara hemde anneye yaş mama alacagım ikisi içinde uygun bir marka söyler misiniz ? Birde tavuklu,balıklı,etli hangisini tercih etmem daha doğru olur?

16 CEVAP

Havanese_Siri

brit care yavru veya naturea

Reyyanhan

Schesir. Gimcat

patili

schesir kitten yaş mama. aleoveralısı cok güzel. besleyici. britcare kitten da güzel

kediler

Bildiğim iyi oldu ben de kullanabilirim :)) ama vet bize yaş mama yerse dışkısı daha sıvı olur ve daha çok kokar demişti. Bu markada öyle bir sorun var mı?

canakavi

Çok sağol Reyhaaaaaan :D Derya abla teşekkürler

ygzkptn

N&D markasının emziren annelere ve yavrulara maması var diye biliyorum

Havanese_Siri

yaş mamada en iyi açık arayla naturea, shesirden de iyi ama yavru kedi için olanı yok besin değerleri yavru kedi maması gibi yüksek olduğu için parçaları ezerek yavru kedilere verebilirsiniz

Denizzzzzz

Ben de yavru kedi maması al derim marka ise bence en iyisi brit care .eger seçmiyorlarsa hepsinden ara ara ver mesela benim kedim sadece tavuk yiyor

Reyyanhan

Yavru kedi maması AL. :)

Reyyanhan

Kediler yavru olduğu için. Anne de doğum yaptığı için yavru kedi mamasının içeriği daha zengin.

Reyyanhan

Tavuk ve balıklı . Değişik değişik ver

kediler

Evet yavru kedi maması ikisi için de uygun ama ben en iyi marka hangisi bilmiyorum :((

Reyyanhan

Dun sormustm ben onu. Cevap verildi

Reyyanhan

Dun sormustm ben onu. Cevap verildi

Reyyanhan

Sch