Kulağının Kaşınması Geçmedi

alibeyinizm

Merhaba, yaklaşık 1 ay önce kulağını sürekli kaşıdığı için veterinere götürdüm kulak uyuzu olduğunu söyledi oridermyl verdi. 21 gün eksiksiz kullandım, kulak içi akıntıları tamamen gitti ama kaşıntısı halâ devam ediyor. Boyunlukdan huylanıyor sandım boyunluğu çıkardık ama kaşınması yinede var. Eskisi gibi sürekli değil ama gün içerisinde tek tük kaşıyor ne yapmam gerekiyor bilemiyorum veterinerler ezbere konuşuyor hep

2 CEVAP

ezgcn

Düzenli olarak dr.animal ın sölüsyonunu alıp her gün ya da haftada bir pamukla silmenizi öneririm faydasını göreceksiniz

pongul

Eczaneye %3 asit borik solüsyon hazırlatın ve 1 er cc her kulaga enjekte edip içini her gün silin.
Etkili olacaktır. Bazen tek yolu bu oluyor.