Ucuz Ve Pahalı Mamayı Karıştırsam?

miyathecatt

Mesela Acana ve Reflex'i karıştırıp versem nasıl olur sizce? Gerçek et içeren mama yesin istiyorum. Ya da direkt orta halli bir mama mı vereyim?

3 CEVAP

Buketbayraktar

Bence ikisinin ortasında bir mama ile besleyin. Ucuz mamalar sadece az et değil aynı zamanda fazla tuz katkı vs de barındırıyor. İçeriği temiz bütçenize uygun bir mama seçin. Ekstra protein için yaş mama yerine evde kendi haşladığınız et tavuk vs suyuyla birlikte verin

starthebudgie

Bencede.Acana ve reflex yerine britcare,profine,sanabelle tarzı mamalar almak daha iyi

miyathecatt

Teşekkür ederim