Geçmeyen Şişlik Ve İç Parazit

abyso_os

Kedimde iç parazit var 2 hafta aralıklarla 1 kez iğne uygulandı 1 kez hap yuttu. Karnı çok şiş ve parazitten dediler. Sorun şu ki kedimin kakasında parazit yok hergün bakıyorum. Ama karnı hâlâ davul gibi. Yaklasık 3 haftadır böyle. En son pzt hap yuttu hiç geçmiyor karnı. Fayda etmiyor mu? Sebebi nedir

5 CEVAP

Firuzecik

Bazı parazit türlerine hap ya da iğne fayda etmiyor. Parazitin türü tespit edilip ona göre tedavi uygulanmalı. Karın şişliği malesef sadece iç parazitte olmuyor. Detaylı bi inceleme yapılmalı.

deniznergis

veteriner eminmi iç parazit oldugundan başka bir sıkıntı olmasın

pongul

Mutlaka veterinerden caniverm 750 mg tablet alıp yutturun, gözle görünmeyen parazitler ve çeşitli bakterilere de etki eden geniş spektrumlu bir iç parazit hapı . Benzer sorunları biz de yaşadık bu hap dışında hiçbirşey çözmedi.

abyso_os

Jjjj

abyso_os

Vet hekim caniverm kullanıyor kartta gördüm. Ama geçmiyo anlamadım yani parazit diyolar