Evde Yaş Mama Yapımı?

ehe

tavuk göğsü biraz balkabağı ve çok haz havucu haşlayıp suyuyla birlikte versem olur mu?

4 CEVAP

Kebikec

Gimcat superfood serisinde bu şekil zaten. Sadece tavuk etini ditmişler, suyundan koymuşlar içinde de 3 5 ufak havuç :) kendiniz yapmanız vaktiniz varsa daha ekonomik ve sağlıklı.

Orangemars

Ben de öyle yapıyorum. Tavuk eti varsa biraz da ciğeri de çok iyi. Havuç, kabak hepsini beraber haşlıyorum. Suyunu da tam yetecek kadar koyun. Ben küçük kaplarda buzluğa attım kullanacağım zaman çıkarıp ılık veriyorum

mihriii

gayet besleyici olur bence

ehe

teşekkür ederim cevaplar için vakitten bol bişey yok şu zamanlarda zaten