Biraz Acil

Ardfrt

arkadaşlar kedim 5 gün önce diş operasyonu geçirdi ve 6 tane kalıcı dişi çekildi 5 gündür yaş mama kullanıyorum ve 2 gündür ishal sizce yaş mamadanmı yoksa başka birşey varmıdır

4 CEVAP

mihriii

yaş mama ishal yapmaz aslında ama hangi yaş mama içeriği iyi değilse yapabilir ya da kedinize iyi gelmemiş olabilir ben gimcat verdikten sonra ishal olmuştu

mihriii

yani yoğurt ve kefir bağırsak düzenler yapmaması lazım ama fazla vermişseni olabilir belki bilemedim

ezgirem10

kefir garanti ishal yapar

Ardfrt

purina proplan junior kullanıyorum ama normaldede kulladığım ve sevdiği bi mama
peki yoğurt veya kefirden olabilirmi