Tavsıye Ederım Astronot Çanta

Findikthecat

Merhaba onceden nasil bisey diye sormustum ve kimse cevap vermeyip linc etmisti unutmayin kedimi sizden cok dusunuyorum ve urun bugun elime ulasti urunun her yerinde hava delikleri var ve kedim gelir gelmez icine girdi bayildi yarin geziye cikaracagiz zaten findik disari cikmayi cok seviyor ben oneriirm cok begendim ********dan 88 tl ye aldim onceden cok ucuk fiyatti 200 tl gibi gercekten suan cok uygun bence boyle bir canta ariyosaniz bir bakin derim bu arada reklam vs degil soran birkac kisi daha gormustum ben begendim findikta begendi 😂

21 CEVAP

Buketbayraktar

Ben de aynı çantadan aldım 3 buçuk kilo kedim göründüğünden büyük çanta içinde rahatça hareket alanı var ayakta durabiliyor hatta

Findikthecat

ÇANTA 89 TL YE DUSMUS HABERINIZ OLSUN.

Buketbayraktar

Benimki çanta gelir gelmez içine girmişti açınca. Gezmeyi seven kedi için kutulardan daha keyifli oluyor. Çantada kendini çok güvende hissediyor strese de girmiyor. Genel olarak dışarı çıkmaktan korkan bir kediyse her çanta stres yaratır.

Findikthecat

:))))

Findikthecat

@buketbayraktar hayirli olsun 😻

Findikthecat

Evet findikta gelir gelmez girdi hatta baya bi durdu icinde gezmeyede cikardim cok sevdi gezmeyi seven kediniz var ise oneriirim herkese.