Tavsıye Ederım Astronot Çanta

Findikthecat

Merhaba onceden nasil bisey diye sormustum ve kimse cevap vermeyip linc etmisti unutmayin kedimi sizden cok dusunuyorum ve urun bugun elime ulasti urunun her yerinde hava delikleri var ve kedim gelir gelmez icine girdi bayildi yarin geziye cikaracagiz zaten findik disari cikmayi cok seviyor ben oneriirm cok begendim ********dan 88 tl ye aldim onceden cok ucuk fiyatti 200 tl gibi gercekten suan cok uygun bence boyle bir canta ariyosaniz bir bakin derim bu arada reklam vs degil soran birkac kisi daha gormustum ben begendim findikta begendi 😂

21 CEVAP

Findikthecat

Trend-yol
Bu arada hava bosluklari cok fazla hava almamasi imkansiz.

diablerose

aşırı tatlıymış güle güle kullanın. sarı şey tasma mı? tasmasiyla mi geliyor ürün yoksa sizde var miydi hazirda

tyguler

Plastiği kaliteli mi peki ben yorumlarda kalitesiz, kokuyir, çok ince, bükülüyor vs. yorumlar okuyup almaktan vazgeçmiştim

ezginiko

Güle güle kullanın :) niye linç yediniz ki 😄🙄 bende kullanıyorum hem kedim çok rahat hemde ben.

Akgulertut

Bir veterinerin videosunda kedinin bu tür cantalarda huzursuz olduğunu duymustum

tyguler

Güle güle kullanın tesekkürler.
Ürüne baktım 106tl olmuş indirime tekrar girerse o zaman alırım inşallah.
Findık'a iyi gezmeler

Findikthecat

Tesekkur ederiz :)

deniznergis

bizde kullanıyoruz tabanı biraz sert sandalye minderini tabanına uygun kestirdim pofuduk oldu poposunu acıtmıyor içindeyken gayette rahat ediyor kedim

Catworldd

Bende kırmızısini aldim indirimden çok sevdi:)

Findikthecat

Hayirlii olsun 😻

Findikthecat

@diablerose evet tasma ama bizim kendi tasmamiz yaninda gelmiyor 🥰

Findikthecat

@tyguler onundeki plastigi biraz ince ama cok zorlamadikca icine gomulmez birde jilatin kapliydi hic cizik yoktu kokuda yoktu bizde ben tavsiye ederim urunun markasi hormiga 😊

Findikthecat

@akgulertut bizim kedimiz disari izlemeyi cok seviyor ve gelir gelmez icine girdi cok sevdi ama belki disardan korkan kediler icin uygun olamayabilir ama zaten veterinere bu canta ile gitmeyiz findik biraz asabi oldugundan cantayi yirtabilir o yuzden normal pusetimizle gideriz bu canta gezdirmek icin diyebilirim

Telanurrr

Merhaba ben de aynı siteden sipariş verdim gelmesini bekliyorum sizin yorumu görüncede içim rahat etti. Dün baktığımda fiyatı 75₺ ye düşmüştü

Findikthecat

Evet akşam bende gordum . Her dakika yorumlarini okuyup duruyodum ya gelmesse diye ama 3.gun yani bugun elime ulasti