Kedimin Burnunun Ustu Yara Oldu Ve Kabuk Olmus Neden

Akgulertut

Arkadaşlar kedimin burnunun ustu yara olmus bi yeremi vurdu ne bilmiyorum bugünde acı acı miyavliyordu sonrasinda saatlerce uyudu kabuk olmus burnunun ustu neden böyle olmuş olabilir ve ne iyi gelir

4 CEVAP

ezginiko

Oyyy çok tatlıymış 😍 pembe burun 😍 bizim kedimizde burnunu yaralamıştı. Nasıl neden oldu hiç anlamadık. Uzun bir süre kabuk olarak kaldı burnunda sonra kabuk düştü ve düzeldi geçmiş olsun

Oyun oynarken veyahut evde koşarken bir yere çarpmış olabilir birşey olmaz ama isterseniz Bepanthol sürün

tyguler

Bilmiyorum veterinerinize mesaj atabilirsiniz.
Bepanthol kedilere zararlı deģil mi çünkü onu patisiyle falan temizlicek yalıyıcak falan.
Zeytinyağı sürebilirsiniz

melist35

batikonlu pamukla silebilirsiniz, yalasa da sorun olmaz