Pire Tedavisi Ve İç Parazit

AlpMordecai

Merhaba.
Kedimde pirelenme gördüm. Bunun için yarın veterinere götüreceğiz dış parazit tedavisi uygulatmak için ve götürmüşken iç parazit ihtimaline karşın iç parazit tedavisi de yaptıracağız. Veterinerim telefon numarasını değiştirmiş sanıyorum ki ulaşamıyorum kendisine dolayısıyla önceden nasıl bir hazırlık yapmam gerektiğini soramadım. Buradan size sormak istedim.
Yarın nasıl bir prosedür izlenecek, yapılacak işlemler ne kadar ücrete mal olur, benim yapmam gereken ek işlem yahut öncesinde hazırlık vs var mı? Beni tüm bu konularda bilgilendirir misiniz sizden rica etsem?

5 CEVAP

ezgirem10

yapmanız gereken bir şey yok öncesinde fiyat konusunda da veterinerden veterinere çok değişiyor 100 150 civarı tutar diye düşünüyorum en fazla oda

AlpMordecai

ezgirem10 çok teşekkür ederim bilgilendirme için.

tyguler

2020 aralıkta iç dış parazit aşısı 100tl idi bizim veterinerimizde. Şimdi zam gelmiştir büyük ihtimalle biz de pazartesi aşiya gideceğiz saniyorum 150tl falandır

Renklipati

Ben İst Avrupa yakasında yım 15 gün önce yaptırdım 120 TL iç dış parazit aşısı..hatta civarımda diğer iki vet.e daha sordum 140 ve 145 TL dedi..yani her vet farklı fiyat veriyor

alabalik32

İç dış 90 tl ye yaptırıyoruz.