Evdekiler Hasta.

Reyyanhan

Arkadasimin evinde herkes hasta . Benimde minik yavrular dan biri onda . Ona da bulaşır mj .. iyileşen e kadar alayim mi kuzumu

8 CEVAP

kedilikizzz

hayır asla bulaşmaz merak etmeyin :)

Havanese_Siri

insanların ve kedilerin virüsleri aynı değil diye biliyorum

Havanese_Siri

grip mi

Reyyanhan

İnşallah

Ercn

Merhaba, arkadasınız için çok gecmiş olsun.
Öncelikle ne şikayeti olduğunu bilmek gerekir, kronik olmayan rahatsızlık kedilerde bulaşıcı olmuyor.
Merak etmeyin diyip gönlümüzü ferah tutalım,üzüleceğimiz bir durum olmaz..

Reyyanhan

Bende öyle bıliyorum da . Oğluma oğluma hapsuruyorlar

Reyyanhan

Grip sanırım . Öksürük de var

Reyyanhan

Teşekkür ederim hepinize. Arkadaşım biraz fazla öksürüp hapsirinca. Kedim için endiselendim. ( arkadasim içinde tabi :) )