Schesir Aloe Vera Yaş Mama

Hilal001

Aloe vera bitkisi kediler için çok zehirli ama schesir in aloe vera içeren yaş maması var bu nasıl olabiliyor bilgisi olan var mi?

5 CEVAP

Ben de hekimime sorarak öğrendim bu bilgileri ki zaten Schesir gibi dev firmalar da düşünüyor bunları üretimden önce.

Rgms

Hilal001 Merhaba, bende aloelı tavuk veriyorum. Bayılarak yiyor. Bence tek sorun pahallı olması 😂 Evde yetiştirilen bitki için toksiktir. Ancak @kediligenc in yazdığı gibi toksik kısmından ayrılarak besleyici olanı kullanılıyor. Afiyet şifa olsun Patili’ye 🐾😋😻

Aleo vera bitkisinin jel kısmı zehirli değildir, zaten kuru ve yaş mamalarda da tüy sağlığı için ve antienflamatuar olarak kullanılır :)

Hilal001

Ben zehirli olarak biliyorum bi veteriner paylaşmıştı zehirlidir diyerek

Merkan

Benimki dün ve bugün yedi kutuyu 3 güne yayarak veriyorum sorun olduğunu düşünmüyorum baya severek yedi :)