Polivit Çocuk Vitamini

Merhaba arkadaşlar kedim çok fazla tüy döküyor ve iştahı kapalı zayıf bir hayvan internette biraz gezindim ve polivit çocuk vitamini aldım 8 aylık kedime kaç günde bir hangi ölçüde vermem gerek kullanan var mı faydası olur mu

5 CEVAP

caglaauzun

vitaminler söz konusu olduğunda doz ve kullanım için bence kesinlikle bir veterinere danışın en doğrusu onun söylemesi olur. fazlası uzun vadede iyi gelmeyebiliyor. kedinizin durumuna göre uygun vitamini ve dozu veterineriniz söylemeli

Minikmuezza

Haftada 2 gun 1ml verebilirsiniz.fazla olmaz.ama surekli vermeyin

aslihan_e

Veteriner 2 cc önermişti. Bana fazla geldi. Zaten ben içiremedim, portakal aromalı olduğu için bizimkilerin ağzına değdiği an deliriyorlar. İçirebildiğimin de faydasını çok gördüm. Kesinlikle enerji veriyor ve iştah açıyor ama kullanamadık daha fazla, tadını anladıkça nefret ettiler. Suyuna karıştıran varmış, denemedim. Ben ekmeği batırıp üzerine peynir sürüp veriyordum o zaman yiyorlardı.

Ahmetemind

12 saatte bir 0,5 ml vermemizi tavsiye etmişti veteriner. Zorla şırınga ile içiriyordum ben, hiç içeremezsem suyuna koyuyordum.
Yaş mama ile vermeyin sadece. Yaş mama ile alındığı zaman emilim olmadan atılıyor sanırım ilaç

Yarenbadem

Bence veterinere danışıp yavru kedi vitamini kullanın ve kan tahlili yapılsın rastgele vitamin vermek tehlikeli olabilir polivit i sokaktaki kedilerime kışın veriyorum haftada 2 kez destek olsun diye ama hergün ağır gelebilir evdeki kediler dahada narin