Aşı Tekrarı

Havanese_Siri

Anket

Evet, yaptırmalısın
(3 oy)
Para tuzağı
(0 oy)
Ben de merak ediyorum, oranları görmek için bastım
(6 oy)
Toplam (9 oy)

Bronchine aşısının tekrarı için geçen hafta veterinere gitmeliydim ama hiç zamanım olmadı ve bugün gittim. Veterinerim geç geldiğim için tekrar yapılması gerektiğini söyledi, ben bunun bir para tuzağı olmasından şüpheleniyorum. Böyle bir durum daha önce yaşayan var mı? Tekrar yaptırmalı mıyım?

8 CEVAP

yasement

ilk dozdan sonra 4 haftadan fazla süre geçtiyse tekrar ilk doz yapılır diye biliyorum

yasement

Karnede yazar

Havanese_Siri

karnesi arabada ve ben apartmanın en üst katında oturuyorum, biliyorum yani karnede yazdığını :D

Reyyanhan

Sesli güldüm :)

Havanese_Siri

şu an ben de kendi halime gülüyorum :)

Reyyanhan

Bazı aşıların zamanları oluyor . Geçince ilk yapılan da etkisiz oluyor

patili

yani tekrar yaptırmak için gitmişsin zaten ilk başta da. o şekilde yaptır. başka bir tekrar ekletme.

Havanese_Siri

4 hafta oldu mu emin değilim