Kedime Nasıl Kilo Aldırtabilirim?

Dişi kedim zayıf. Ona nasıl kilo aldırtabilirim?Bu durumu yaşayan biri varsa neler yaptığını söyleyebilir mi?

5 CEVAP

@PITIRtheVanCat mama ile birlikte vitamin kompleks desteği yapabilirsiniz özellikle kullandığınız vitamin kompleks içerisinde beta glukomant olmalı hem iştah açar hem kaslara proteinin iletilmesini daha aktif hale getirir.

schembri2

Acaba kediniz zayof olduğunu düşünüyor mu? Bırakın zayıf kalsın, iyi besleniyorsa zayıf olmasının bir sakıncası yok, çok yakıodur belki, illahada kilo alsın diyorsanız, mama kabı sürekli dolu dursun, yaş mamayla destekleyin, pirinç lapası ve tavuk suyu, parçacıklı, dayanamazlar.

tyguler

Proplan mama benim kedime kilo aldırdı deneyebilirsiniz ama içeriği mükemmel değil uzun süreli deģil de kısa sürli kullanın bence.
Eğer herhangi bir saģlık sorunu yoksa bence kilo alsın diye üstelemeye gerek yok.
Suzionline ideal kedi kilosu diye bir yazı yazmış ona da bakabilirsiniz.

Bunu dememin sebebi kedimi kısırlaştırmamız lazım ama sorun şu ki zayıf dayanamaz. O yüzden kilo aldırtmam lazım :(

Cevaplar için sağ olun