Yavru Kedi Maması Önerisi

miathepaw

Kedim için uygun fiyatlı yavru kedi maması önerir misiniz?Felicia fazla geliyor maalesef alamıyorum.Kilosu en fazla 15 TL'ye uzun süreli kullanabileceğim mama önerisi lütfen

6 CEVAP

tyguler

Bonacibo, mystick, prochoice olabilir. Ama şunu söyliyim üçü hakkında da ciddi şikayetler var. Kanlı ishal çok duydum mystickten, prochoice ve bonacibo böbrek sorunları falan oluyormuş uzun süreli kullanımda. Ama tabi bütçenize göre en iyileri bunlar.

starthebudgie

Mystic yada BonaCibo alabilirsin ama mystic içerik olarak daha iyi duruyor %50 Et içeriyor hemde.

miathepaw

Eğer feliciaya bütçe ayırabilirsem onu deneyeceğim lakin kilosu 20 TL neredeyse.Bonacibo için kötü yorum çok fazla prochoicede skt yakın olan mamalar ucuz sadece :/

Nihal321

Yaş mama olarak Whiskas olabilir fiyatlarıda uygun deneyin derim:)

starthebudgie

Çin Tatlını Zamkı ve Şeker içeren bir mamayı kedinize vermeyin lütfen

starthebudgie

Tarçın