Kedim Küçük Kaldı Neden?

sefapsd

Yaklaşık 1 aylıkken 2 tane yavru kediyi dışarıdan annesinden almıştım ve erkek olan kedi büyük ve kiloluyken dişi olan zayıf ve küçücük kaldı. Erkek olan birçok şey yerken dişi olan seçerek yiyor. Şuan 1 yaşında. Her mamayı yemez yaş mama çok sever ve ekmek içi yiyor. Bu aralar kilo aldı yine ama neden bu kadar küçük kaldı. Zamanla bu büyür ve kilo alır mı? Sadece dişi kedimin resmini yükleyeceğim.

3 CEVAP

ehe

minyon tiplidir

Zeeelis

Erkekten daha ufak tefek olması normal aslında memelilerde erkek dişiden daha kaslı ve iri olur. Bi de kaç aylık kediniz tam anlayamadım gayet yetişkin bir kedi boyutunda duruyor. İçiniz yine de rahat etmezse veterinerinize danışın ama bi sorun olacağını sanmıyorum :)