Kedim Parmak Emiyor?

Bal_lokma

Kedim parmak emiyor ve bu durum ne zaman geçer aceba o emme eksikliğinden dolayı yapıyor daha bir aylık farkındayım o yüzden hayır diyemiyorum ona bu da aramızda çok farklı bi bağ yaratıyor herkesi ısırırken hayır dediklerinde anlamıyor ama ben ağrıdı abnem ayy felan gibi kelimeler kullanınca ağzını açıyor (ama bazen çok fazla oyun yapıp umursamıyor) iki saat ayrı kalsak ağlıyor bazen bazen de 5 6 saat görmesem sadece çok naz yapıyor bu ona bi etki ederme emmesine izin vermeye devam edeyim mi hayır demeye kıyamıyorum çünki ?

18 CEVAP

Reyyanhan

Tipe bak ya. Maymun :) ,siyah beyaz kedi istiyorum bende ya. Bayılıyorum şunlara. Bide hep rüyalarıma girer . :) sorunla alakası neyse :/

kediler

Emme hareketi bir reflekstir. O daha Bebek annesini ememediği için öyle yapıyordur.

patili

bal lokma nedir bu tatliş şebekten çektiğin. ya emiyor ya dövüyo :ppp

çok aşırı minnoş. emmesi çok normal. benim de annesiz kedilerim vardı sokkta. onlsrı büyütürken yaparlardır aynısını. birbirlerinin karnını emerlerdi hatta :))
elini emmesi sıkıntı değil büyüyünce geçer. bazı yetişkin kediler bile yapabiliyor arada :)

Bal_lokma

Sizin yardımlarınızla büyüttüm minik oğlumu büyümeye de devam ediyo sıpam benim maşallah oğlum her hareketiyle hem severim hem döverim diyor resmen :)

patili

aynen ideal erkek ♡♡♡ :þ

Reyyanhan

Emmesi kötü bisi değilde. Çok sağlıklı beslenmesi gerekli

kediler

O anneye ihtiyaç duyduğu yaşı geçince kesilir merak etmeyin.

Havanese_Siri

aynı sirinin renginde (siyah beyaz) kedim vardı kömür diye

Havanese_Siri

mırmır diye de gri tekir vardı, marla diye cocker, iki balık, ponpon diye bir tavşan, birsürü kuş... :D

Bal_lokma

Evet reyyanhan çok maymun görmen lazım ve almalısın eğer imkanın varsa hiç pişman olmazsin canım :)

Bal_lokma

O tatliş şebeği yerim ya zor tutuyorum kendimi :-D öpüyorum ama doyamıyorum büyüdükçe şımardı küçük oğlum benim aramızda farklı bi bağ var onu iyikide sahiplendim diyorum

Hilalllllll

Ayyy ne güzel keşke benim kedimde öyle yapsa 🤩ama neredeeee 🤣

Reyyanhan

Siyah beyaz yavru alicam bende ya. Kararlıyım . Alicam derken sahiplenicem

Bal_lokma

Bence de kuzum en güzeli o :)

Bal_lokma

Kesinlikle haklısın canım :-D patili