Pencere Dışı

sefapsd

Kediler neden sürekli pencerenin dışındaki mermere çıkarlar? Evde pencere açamıyoruz açık gördüğünde koşarak pencerenin mermerinde oturup dışarıyı izliyor. Korkuyorum bir gün gözümden kaçar da düşer diye :(

5 CEVAP

mihriii

kedi filesi taktırın sinekliği açabilir veya yırtabilir

tyguler

Hava almak ister, dısariya bakmak ister. Sirklik taktırabilirsiniz saglamindan. Çünkü sinek, kuş falan görürse unutup atlayabilir. Çok riskli. En iyisi sağlam, kaliteli bir sineklik. Ama sinekliğe yine de pek güvenmeyin yırtadabilir. Cam açıkken hep gözetim altında tutun.

deniznergis

evet düşebilir pencerenize sineklik teli yaptırabilirsiniz veterinere gelen yaralanma vakalarının çogu camdan düşme olarak geliyormuş

mihriii

kümes teliyle falan yapılıyormuş durumunuz yoksa suzionline bloğunda vardı biz de henüz yapmadık kışın açmıyoru diye ama yapıcaz veya yaptırıcaz

kediler gözlem yapmayı çok severler. dışarıda onlar için ilgi çekici pek çok hareket, ses ve koku var. bunun için cama yapışan vantuzlu kedi yatakları var, çok hoşuna gidecektir eminim:) eğer alacaksanız geldiğinde mutlaka ağırlık testi yapın, kedinizin kilosundan 2-3 kilo fazlasını yatağın üstüne bir anda bırakın, çünkü kediniz de bir anda atlayacak^^ link ekleyemiyorum ama t r e n d y o l sitesinde kolaylıkla bulabilirsiniz cama yapışan kedi yatağı şeklinde aratarak, fiyatı da yaklaşık 50 tl yanlış hatırlamıyorsam.
patili günler! :)