Kedim Kakasıyla Oynuyor

Merhaba . 7 8 aylık dişi kedim neredeyse 1 1,5 aydır tuvaletinden kakasını çıkarıp oynuyo. Tuvaleti kapalı ve büyük. Her gün temizlesem de tüm kumu döküp tuvaletini temizlesem de devam ediyor. Ne yapmam lazım?

4 CEVAP

tyguler

Ilk defa sizde duydum. Ke di oynayabileceģi top, ponpon gibi şeyleri var mı sıkılıyorsa belki o yüzdendir

Uevet var . Bunu bende düşündüm ama gün içinde oynasam bile bu davranışı yağıyor bir türlü engel olamıyorum

tyguler

Oynuyor derken mesela ne yapıyor tam olarak

Çıkarıyor tuvaltinden sonra patisiyle bir yerlere itiyo veya tutmaya çalışıyor