Felicia Kullanıp Memnun Kalmayan Var Mı

mihriii

Merhaba kedime bozita almayı planlıyordum ama bu ara biraz sıkışıkmış durumumuz.Felicia yavru maması düşünüyorum ama kullananlardan kanlı ishal şikayeti görmüştüm birkaç kere burada.12 kiloluk alıp daha sonra mama değiştirmeyi planlıyorum.Kullanıp memnun kalmayanınız var mı?

21 CEVAP

Palyaco

Lütfen sevimli canlilariniza tahıllı mama vermeyin

mihriii

Ya da memnun kalan?

mihriii

çokk teşekkür ederim herkese felicia alacağım o zaman mutlaka takviye yaparım arada p e t m e k a n da baya indirimde şu an ordan alışveriş yapmış olan var mı peki

mihriii

@palyaco e param yok napıyım sorumdam bunu anlamadın mı

tyguler

@palyaco kimse kedisine tahıllı mama vermek istemez zaten ama tahılsızlar da pahalı maesef

mihriii

merhabalar az önce felicia tavuklu yavru kedi mamamız geldi kedime denetiyim dedim resmen delirdi bırakmıyor elime atlıyor falan lmdpdms çok yemesine izin vermedim paketi tırmalamaya başladı baya sevdi yani