Felicia Kullanıp Memnun Kalmayan Var Mı

mihriii

Merhaba kedime bozita almayı planlıyordum ama bu ara biraz sıkışıkmış durumumuz.Felicia yavru maması düşünüyorum ama kullananlardan kanlı ishal şikayeti görmüştüm birkaç kere burada.12 kiloluk alıp daha sonra mama değiştirmeyi planlıyorum.Kullanıp memnun kalmayanınız var mı?

21 CEVAP

fatma_nur42

ülker çikolatalı gofret reklamı gibi olmuş soru başlığı sksks

starthebudgie

Her mama için iyi ve kötü yorum oluyor aslında.Mesela nd bazı kedilerde çok tüy dökümü yapıyor dışkıyı bozuyor.Bu durumda kedimize göre haraket etmemiz lazım bence.Tabi içerikte önemli.

Renklipati

Ben h e p s i b u r a da ordan almıştım sizin dediğiniz yerede bakayım şimdi hiç almadım oradan

tyguler

@mihrii pet.mekan da mı kedi köpek satıyorlarmış

mihriii

@tyguler evet internetten yorumlarına baktım

Oqrenerde06

Ben memnun kaldım firmasıyla da iletişime geçtim içeriğinde gerçek et proteini var çiğ et koyacak değiller içeriğine kurutulmuş et proteini var ve artık yasal sorunlu olarak yazılması gerekıyormus taze et yanlış anlaşıldığından et proteini kurutulmuş et yazılması vs gerekıyormus bayağı araştırdım. Ve Felicia firması çoğu firmadan daha iyi ilgili ve Hypoallerjenık mamaları gerçekten başarılı kedıme onu kullanırken hiç gözlerınde allerjı olmamıştı ve kilo aldırdı. Proplan royal canın hils gibi çoğu ithal mamadan iyi . Şuan N&D kullanıyoruz bundan da memnunum. Ama bütçemi Zorlarsa Tekrar felicia dönerım.

starthebudgie

Ben almıştım.Kullanalı 1.5-2 ay olduktan sonra bizde kepek yaptı ama o dönem stres vardı o yüzdende olabilir. Şuanlık dr.sacchi veriyorum kepek azaldı yok denecek kadar.Şimdide mystic deneyeceğim umarım iyi gelir çünkü et olan bir mama daha sağlıklı gibi uzun vadede.

Ozge00

Ben memnun kalmıştım.Tüy dökümüne iyi gelmişti . Orta fiyatlı normal bir mama. içinde et yok ama evde biraz da olsa takviye yapabilirseniz iyi olur.

Renklipati

Ben kullanıyorum fellicia,ilk tavuklu Yavru kedi maması sonrası da balıklı olana geçtim ikiside sorun yaratmadı ve çok severek yiyor uzun süre değişmeyi düşünmüyorum felicia yı

tyguler

Ben 1 hafta 10 gündür falan kullanıyorum. Memnunum. Yani yedi sevdi. Direk geçiş yaptıģımız hâlde pek ishal olmadı çok kısa 1 gün falan oldu. Şu anlık bir sıkıntımız yok.
İcerisindeki somon proteini gerçek somon etinden yapılıyor bu da nerdeyse içinde gercek et var gibi oluyor.

ehe

ben kullanıyorum dışkısı kokmuyor kıvamlı kıl dökümü yok normal düzeyde uniqe kullanırken yattığı yerde kıl olurdu şimdi yok tabi her kedide aynı şekilde olmaz

Ben 5 aydır kullanıyorum. Gayet de memnunum. Evde et,tavuk,balık, haşlama yumurta vs. verirseniz çok güzel olur.

mihriii

@starthebudgie tabii haklısın kediye iyi gelip gelmemesiyle alakalı

mihriii

kedi satıyorlarmış dediğim petshopta ordan almayacağım

mihriii

köpek de satıyorlarmış