Mystic Eskiden Daha Önerilyormuş

starthebudgie

Biraz tuhaf bi başlık oldu.Bu mamayla ilgili eski sorulara bakıyordum.Eskşden yorumlar daha olumluymuş.İshal vs gibi şikayetler yine var ama şimdiki kadar fazla değil.Acaba bu mamaya şans vermemiz mi gerek.%50 et oranı gerçekten ortalamanın çok çok üzerinde.Prochoice felicia gibi mamalarda bile bu kadar et (et değil hayvansal protein) yok.1.5 kg alıp bi süre deneyip almak lazım bence.Siz bu mamayı denedinşz mi?Deneyecek misiniz?

7 CEVAP

deniznergis

nd kuzulu bal kabaklısını veriyordum uzun zamandır.son parti aldıgım mamalarda içerisinden kemik parçaları çıkmaya başladı .elimle mamayı ezmesem öyle versem baarsaklarını yırtacak bir haftada 4 defa kustu .yaş mamadan sonra .bende felicia yaş pate biftek olandan vermeye başladım .schesir pollo manzo ile karıştırıp veriyorum felicia mamanın kutusunda taurin yazıyor ama analizine bakınca taurin yok bizimi kekliyorlar anlamadım gitti

starthebudgie

Acaba yüksel etli mamalar mı böyl3 yapıyor.Briycare ve nd içinde bu tarz şikayetler çok

mihriii

ben güvenmiyorum ya almazdım

tyguler

Ben felicia kullanıyorum memnunum. İçerisindeki somon vs proteini gerçek etten elde ediliyor. O yüzden bence iyi. Yanında multivitamin, malt falan vererek destekliyorum. Ben memnunum ve bir daha mama deģiştirmeye gerek duymuyorum.
Mystick değişik bir sistem kullanıyor. Ve bunu başka markalar uyvulamıyir bu da insanı düşü dürüyor acaba saģlıklı mı diye. Ben şahsen feliciadan memnunum ve mystickteki o kafar kötü ylruma rağmen kedimi riske atmak istemiyorum

miathepaw

OptimaNova adlı mamada fmis kullanıyor birde bonacibo mamada et proteini gerçek etten elde ediyor.

Firuzecik

Ben 2 kediye toplam 4.5 kilo mystic yedirdim. Ne ishal oldu ne gaz. Tüyleri parladı. Ama ne yazık ki uzun süre kullanacak kadar ben de güvenemedim. Tabi etkiler her kediye göre değişir. En iyi en kaliteli mamanin da bazi kedilere iyi gelmediğini okuyoruz. 1.5 kilo kullanip deneyin kedinize iyi gelirse devam edersiniz. Mutlaka mama gecisini yapin en az 1 hafta yoksa her turlu ishal olur.

starthebudgie

Bende çok kararsızım şu sıralar.Felicia alacaktım ama somunlu olan kepek yapmıştı (stres yada mamadan kaynaklj) diyip vazgeçiyorum.MyStic desen ishal şikayetleri ve güven sıkıntısı var.Umarım hepimşz dostlarımjz için en iyisini seçebiliriz