Kedimin Dışkısı Kötü Kokuyor

zehraaozlu

Kedimin dışkısı son zamanlarda kötü kokmaya başladı neden olabilir?

45 CEVAP

ygzkptn

Mamadan kaynaklı

Havanese_Siri

matisse de olabilir

Havanese_Siri

et oranı; tahıl oranı; içinde şeker, tuz, gdo, kimyasal, hayvansal yan ürünler olmaması; protein, biotin, taurin oranı

zehraaozlu

Parazit aşıları tam, maddi sıkıntılarım olduğu için 6 ay önce proplan mamadan *********ya geçiş yaptım ama son 1 haftadır dayanılamayacak kadar kötü kokmaya başladı geçen öksürüğü vardı üşütmüş tedavi gördü 3-4 tane iğne yapıldı ondan sonra oldu. Dışkısında turuncu kırmızı renkler yok. Tam mama önerisi yaparsanız mutlu olurum zaten değiştirmem farz oldu artık :)

Reyyanhan

Acana yada orijien kullanabilirsen güzel olur

Havanese_Siri

naturea, acana, orijen, n&d, wildfield, brit care

zehraaozlu

Beni acana kadar zorlamayacak *********dan daha kaliteli bir mama? Öğrenciyim ailem son 6-7 aydır sıkıntılı olduğu için fazla bütçe ayıramıyorum

Havanese_Siri

bozita, golosi

Reyyanhan

Ozaman felicia kullan . 2 kilosu 55 tl. Güzel de içeriği. .Royal den bile güzel

ygzkptn

Reflex öneririm

ygzkptn

Ucuz

ygzkptn

Veya spectrum

zehraaozlu

Tam felicia bakıyordum en iyisi bunu alayım, normalde maması için uzun zamandır biriktiriyordum ama üşütüp tedavi görmesi gerekince tüm paralar vete gitti en azından *********dan kurtulmama yetecek kadar bütçem var bakalım umarım felicia iyi gelir

Reyyanhan

Ben de kullandim . Bi zararını görmedm

zehraaozlu

Mamanın içeriğinde nelere dikkat etmem gerekiyor kedim kısır