Kedimin Dışkısı Kötü Kokuyor

zehraaozlu

Kedimin dışkısı son zamanlarda kötü kokmaya başladı neden olabilir?

45 CEVAP

zehraaozlu

14 aylık

patili

besleyiciliği zaten tartışılmaz. britcare'in firmasından deneme boy rica etmiştim. britcare coco'nun deneme boyunu göndermişler kedim bayıldı. hemen sipariş ettim bakalım gelsin de başlasak bir an önce.. çok mutlu oldum hapur hupur yiyince.

zehraaozlu

Ona da bir bakacağım teşekkürler patili

YaseminD

Brit care kedimin dışkısında aşırı koku yaptı. İçeriği güzel ama koku dayanılmaz . ayrıca gaz problemi başladı ki o da cok kokulu. Ve kakası biraz cıvık olduğu için patilerine bulaşıyor .

Gamzessven

Felicia nın da çok iyi olmadığını duymuştum sanırım.

Grimaddecandy

Mamada ki lif miktarı az, tuz fazla demekki

smgbkrccc

Orta fiyatlı kısır maması olarak bende matissenin somonlu mamasını öneririm. Içeriği gerçekten çok iyi ve kötü bir etkiyle karşılaşana denk gelmedim henüz

Gamzessven

Ahahaha kimsenin fark etmemesi peki

zehraaozlu

Herkese teşekkürler en kısa sürede dediklerinizin arasında birini ne yapıp edip alacağım

kedilikizzz

proplan somonlu kısırlaştırılmış kedi mamasını tavsiye ederim..

YaseminD

Brit care kedimin dışkısında aşırı koku yaptı. İçeriği güzel ama koku dayanılmaz

Gamzessven

Matisse kısır maması proplan ve specturumdan daha iyiymiş, bu sitedekilerden öğrenmiştim :) brit care de güzel ama her kedi beğenmiyormuş numune alabilirseniz önce deneyin

smgbkrccc

Brit care ve matissenin içeriği feliciadan çok daha iyi. Aynı fiyat aralıklarında zaten onun yerine diğer iki mamayı tercih edebilirsiniz. Bende Brit Care crazy kullanıyorum, kısa bir süre oldu ancak henüz bir sorun yok. Aynı zamanda sanabellaya da bakmanızı öneririm onunda içeriği güzel

Gamzessven

:ddd

Zynpkck

Golosi yada matisse tavsiye ederim