Hill's Food Sensitive Z/D Kullananlar

rebeccaztre

Merhaba, bu mamayı kullanan varsa eğer bir sorum var. Kedinizdeki değişim/leri ne zaman fark ettiniz? Biz 1 ayı tamamlamadık. Gıda alerjisi olduğu için kullanıyoruz. Memnun musunuz? Benim kedimin en çok yaptığı davranış ön 2 patisini yalaması.

5 CEVAP

rebeccaztre

3 ay kullanmamız gerekiyormuş. Peki bir kedi ön ve arka patilerini neden sürekli yalayıp ısırır?

schembri2

Sürekli kullanılan bir mama değil bildiğim kadarıyla, bir dönem mide problemi varken 2 gün süreyle vermişti vet. 2 gün sonunda düzeldi, kullanmayı bıraktık bizde.

schembri2

Kullandığınız kumla ilgili olabilir mi? Belki patilerine rahatsızlık veriodur, kendisini sürekli temizlemek istiyordur.bir ihtimal sadece.

minky

Benim kedim dış parazitten ısırıyordu kendini

rebeccaztre

Sanmıyorum. Sürekli ön kollarını yalayıp ısırıyor. Aşıları tam.