Kedim Evdeki Çiçekleri Yiyip Kusuyor!!!

kediler

Evde vazoda duran çiçekler var ve kedim sürekli onları yemeye çalışıyor. Biz gördüğümüzde hayır diyoruz ama evde yokken engel olamıyoruz. Dün eve geldiğimde çiçekleri yiyip kusmuştu. Bugün yine kustu. Çiçekleri yemesine Nasıl engel olabilirim? Eve gelen bütün çiçekleri yemeye çalışıyor. :(

9 CEVAP

Denizzzzzz

Kediler zaten zaman zaman çimen ve ot yerler ve uemeleri gerekir bunuda geri kusarlar zaten kediniz çok yöneliyorsa veterinerinize dorun derim muhtemelen tekrarlauan baş ağrıları vardır .kedinin ot yemesinin sebebi budur çünki

ygzkptn

Kedi çimleri var saksıdaki çiçekler yerine bunu verin ve dışkı yoluyla tüyleri atıyor

Panky55

Kedi otu alabilirsiniz

Reyyanhan

Eve çiçek almayın :) zehirli değilse. Yemesi problem.değil.

Kedi cimi alınız

kediler

Peki kedi otunu da kusuyor mu geri?

Denizzzzzz

Malesef evt nadiren kusmayabilir ama

ygzkptn

Kedi çimi

kediler

Tamam sağolun :))