50-60 Kg Köpeğime Kaç Gr Mama Vermeliyim ?

surayilmz

5 yaşında rottweiler cinsi 50-60 kilo köpeğime günlük kaç gr mama vermeliyim ? mamanın arkasında yazmıyor

4 CEVAP

Srtczybk

Ben köpeğime hiç gramla vermedim mamasını o yüzden bilgim yok. Sabah ve akşam 1er saat yürüyoruz. Kediler gibi evde yatma halinde değilse kilo almıyorlar öyle. Sabah mama kabını dolu koyuyorum yediğini yiyor yemediğini alıp kaldırıyorum akşam üzerine ekleyip tekrar koyuyorum bitiriyor.

aiynapaw

Ortalama 500 gr

sultansbutler

hangi mamayı kullanıyorsunuz belki resmi sitelerinde yazıyordur

surayilmz

cok tesekkürler :)