Mystic Alsam Nolur

İshal vs hep kötü şikayetler var.İçeriği %50 et.Bu durumda feliciadan daha iyi değil mi¿Alsam sorun olur mu yoksa felicia falan mı almam gerek?

2 CEVAP

kcet

Ben uzun zamandir felicia kullaniyordum cok memnundum hicbir sorun yasamadik simdi denemek icin mystic aldim henuz feliciayla karistirarak veriyorum bir sikinti gormedim

tyguler

Mystick fmis sistemi kullanıyor. Ve bu sisteme kimse saģlıklı ya da saģlıksız diyemiyor. 2 kglik paket alıp deneyebilirsiniz. Uzun süreli kullanımda ne olur bilmiyorum.
Ama şahsen ben kedime felicia aldım 1 haftadır felicia tüketiyoruz ve şu anlık memnunuz