Kızlara Aldığım Bu Ürünler Sizce İyi Mi . Derin Araştırmalar Sonucu

Reyyanhan

Gimcatin de her macunu var . Belirli aralıklarla veriyorum leblebi büyüklüğün de

25 CEVAP

ygzkptn

İyi

ygzkptn

Schesir yerine brit care'de alabilirsiniz ama size kalmış

ursaminor

Brit care yavru maması sadece tavuklu olduğundan ve malum Fıstığın da tavuğa alerjisi olduğundan biz hiç denemedik. İçeriği tavuk göğsü, pirinç ve su diyor...
"Hipoalerjenik ve yüksek sindirilebilir içeriği organizma üzerinde stres oluşturmaz ve gıda intoleransı riskini en aza indirir. Brit Care, organizmanın iç dengesinin devamlılığını sağlayarak, kedinizin yaşam kalitesini arttırır. İçindekiler: Tavuk Göğüsü, Pirinç, Su
Garanti Analiz: Protein %11, Yağ %0,3, Kül %2, Seluloz%1, Nem %85"
Alerjisi olmasa denerdik sanırım.

Bir konu da bu pouch'lar. Ben pakette almıyorum hiç. Hep teneke alıyorum. Nedense elim hiç gitmez pouchlara. Daha adi gibi geliyor sanırım bana. :D Saçma elbette ama hepimizin vardır eminim saçma takıntıları :)

ygzkptn

Ben hem mama hem yaş mama olarak onu kullanıyoruz

Havanese_Siri

Naturea'da pirinç yok, et oranı daha yüksek, taurin oranı shesir'in yaklaşık iki katı kadar. Shesir de çok iyi sadece naturea daha iyi ;)

patili

pouch'lar konservelere göre daha su oranı yüksek ve daha rahat tüketilebilir yaş mamalar. konserveler daha katı veya daha kıvamlı olur her zaman. taneli yemek sevmeyen veya püre bile olsa daha sulu seven kediler için pouch'lar ideal. konserveden tek farkları bu.

patili

aminosol'ü niçin almıştın canım ? o genelde hastayken vitamin şurubu olarak kullanılıyor. onun yerine gimpet multivitamin paste daha iyi olur. içeriklerini kıyasla. vitamin değerleri birbirinden farklı mı değil mi bi bak istersen.

patili

Vmp vitamin mineral protein tabletler güzel bayagı yogunlar hatta. uzun vadeli kullanım için değil de belli bir süre için iyiler.

patili

anladım canm. çok vitamin vermek de zehirlenmelere sebep olabiliyor. aminosol kullanırken diğer vitaminleri vermeyi kes o zaman. aminosolü bitirince yine verirsin diğerlerinden. hapşuruyosa aynen aminosol iyidir.

Vitamin çok mu abartı olmuş :?

Reyyanhan

Öyle mi olmuş

Havanese_Siri

ikisinden birini alsanız daha iyi olurmuş

Reyyanhan

Teşekkür ederim

Reyyanhan

Schesir daha ii dedilerdi

ygzkptn

Bilmem size kalmış