Kedi Maması Sorunsalı Biraz Acil

aigenc

Anket

Appetite
(1 oy)
Reflex
(2 oy)
Dr. Sacchi
(7 oy)
Toplam (10 oy)

Herkese merhaba bu mamalar arasından hangisini almalıyım? Kedim hiçbir şey ayırmadan yiyor o yüzden tat sorunum yok ama bütçem buna yettiği için uygun fiyatlı mama almak zorundayım :/ Hiç denediğiniz var mı?

11 CEVAP

starthebudgie

Ben dr.sacchi kitten kullanıyorum yiyor.Yalında mystic deneyeceğim

starthebudgie

Yanlış anlaşılma olmasın yiyor ve sağlıklı şuan.Feliciadan geçtim kepek azaldı

starthebudgie

Ayrıca büyük paket alırsanız daha hesaplo olur çoğu mama kilo başına kaç tl bütçeniz var

starthebudgie

Profine kitten 10 kg 350 tl.Kilosu 35 tl.Ayda 1.5 kg yese 50 tl falan olur aylık

aigenc

Şimdilik pat diye 350 TL veremem ki :( Dr sacchi alacağım sanırım, daha sonra 10 kg olanı alırım

Teşekkür ederim bu arada :)

starthebudgie

Brit Premium 220 tl o da olabilir ama eğer alamazsanız dr sacchi yada mystic alın.Tercihen mystic daha açık bi içeriğe sahip.%50 et oranı yazılmış direk

aigenc

Her ay mama parasına en fazla 40 TL verebilirim 1,5-2 kilo olacak şekilde onun dışında her hafta yaş mama alıyorum ama 40 TL içinde değil tabii ayrı o

starthebudgie

Brit Preium kitten alınca aylık 40.5 tl oluyor.Ayda 1.5 kg yerse.

ruthiees

bu mamalar o kadar da iyi değil bence kaliteli mamaların açıklarını veterinerden alırsanız daha iyi olur çünkü bunlar pek vitamin ve protein açısınındaniyi değil

Canann61

Refleks almayın

pongul

Buna da bir bakın isterseniz listenizdekilerden daha iyi
Link