Hangi Kısır Kedi Maması ??

syuhel

Anket

Felicia kısır kedi maması
(16 oy)
Mystic kısır kedi maması
(11 oy)
Toplam (27 oy)

Hangi kısır kedi mamasıni almalıyım?

12 CEVAP

Mustic in içeriği daha güzel fakat bence pek şeffaf değil ve bana pek inandırıcı gelmiyor. Nedenini bilmediğim şekilde yüzde yetmişlik kısım kedisinin yemeye başlayınca ishal olduğunu söylüyor. Benim tercihim felicia olurdu fakat ikisinden de az miktar alıp deneyebilirsiniz :)

wowgh

Uzun zamandır siteyi inceliyorum.Bu mystic önyargısı tavan yapmış.içerik şefaçfaf değil.felicia çok mu şeffaf sadece et proteini pirinç hamsi unu oranını yazmış.içşnde gerçek et bile yok ve içşnde mısır var kş mıaır glisemik indeksi çok yüksek bir tahıl.mystic esmer pirinç var sadece ve bu iyi bişey.ayrıca eğer mama geçişi aşamalı ve düzgğn yapılmazsa tabi ishal olur.ve sürekli mama değişiyorsa

Vitamin-mineral içeriği neredeyse aynı yalnızca felicia mystic mamaya göre biraz daha fazla tahıl içeriğine sahip, ve mystic %4 fazladan protein içeriği mevcut bunun sebebi somonlu veya farklı bir tür alacaksanız mystic kurutulmuş etlerden meydana geldiği için daha önde diyebiliriz ve doğal içeriği daha fazla bir mama, 7 kalem sebze 4 kalem bitki içeriği mevcut imkanınız varsa her ikisinden numune isteyin kediniz hangisini daha çok severse onu tercih edin.

minky

Eyvah eyvah.Bak bu soru çok kafa karıştırıcı

muffincookie

Objektif olarak bakarsak mystic içerik olarak yerli mamaların en üstünü.

muffincookie

Aha.Oylarda berabere gidiyor

Şeffaf değil dememin nedeni içerik hakkında soru sorulunca vs pek ilgilenilmemesiydi. Ve yazımı okursanız içeriği çirkin demedim. Kesinlikle almayın da demedim. Son olarak da kademeli geçiş yapılacağını ben de biliyorum. Kademeli geçiş olduğu hâlde ishal yapılma durumunun fazla olduğunu anlayamadım :?

şahsen felicia

HepsiPati

Ben ikisini de kullandım. Memnun kalmadım. Kediler ikisini de iştahla yedi. Fakat ishal sorunu yaşadık. Bir de koku çok vardı dışkılar da. Yerli mama kullanmıyorum artık. Güven vermiyorlar. Denetleme yok. İnsan gıdasın da bile neler varken kedilerime de köpeklerime de yerli mama almıyorum.

tyguler

Ben felicia kısıe somonlu kullanıyorum. Memnunum şu an. Bir sıkıntı yaşamadık. Direk geçiş yapmamıza rağmen sadece 1 gün ishal oldu onun disinda memnunuz

HepsiPati

Bozita ve happy cat kullanıyorum.

syuhel

@HepsiPati ne kullanıyorsunuz siz ? Felicia kitten kullaniyorfuk bir sorun veya koku olmamıştı. Ama kisir olanini bilmiyorum