Kedimin Sırt Kısmında Elime Yara Kabuğu Geliyordu Fakat Dün Onu Koparmış Bu Hale Geldi.

beyzae

Daha önce bu durum başına gelen var mı ? Ne yapmam ne kullanmam gerekiyor?

4 CEVAP

GarfiE

Batikonla silip Antibiyotik içerikli krem sürüceksiniz. En önemlisi de yalanmasını önlemeniz lazım yoksa yara iyileşmiyor biz şuan o sıkıntıyı yaşadık yaladığı için iyileşirken tekrar başa sardı

Miyavmia

Büyük ihtimalle enjeksiyon yarası benim kedimdede oluyor dr. Clauders bulunduruyorum evde mutlaka temin edin sprey formunda enfeksiyon kapmadan bu gibi durumlarda yada minik yaralanmalarda hemen kullaniyorum. Gecmis olsun

Miyavmia

Dr. Animal olacakti yanliş yazmişım :)

Minikmuezza

Benim kedimdede aynisi oldu birebir.igne yeri yarasi.kendi kendine zamanla kapanir bepanten plus cok iyi gelir vet tavsiye etmisti daha cabuk iyilesmesini sagliyor